Cariere

Posturi disponibile la moment

DESCRIEREA JOBULUI:

  • Întocmirea documentelor (facturi, avize de însoțire, procese verbale etc.) folosind un software specializat – ERP WINMENTOR;
  • Emiterea facturilor pe baza comenzilor;
  • Verificarea, arhivarea și îndosarierea facturilor, cât și a tuturor celorlalte documente rezultate din activitatea de facturare;
  • Activități de logistică – repartizarea comenzilor în mijloacele de transport, în funcție de zona de livrare și cantitatea mărfurilor;

CERINȚE:

  • Minim: studii medii;
  • Experiența într-un post similar constituie avantaj;
  • Experiența anterioară cu ERP WINMENTOR constituie avantaj;
  • Cunoștințe medii MS Office (Word, Excel);
  • Bune abilități de comunicare și organizare;
  • Atenție sporită la detalii;
  • Responsabilitate, seriozitate;
  • Multistaking, abilități de lucru în echipă.

BENEFICII:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Asigurare privată de sănătate;
  • Training și formare;
  • Management adapdat;
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic;
  • Transport asigurat la sediu.

Va rugam sa trimiteti CV-ul la angajari@netagro.ro.

Resposnabilități:

  • Administrează și dezvoltă portofoliul de clienți;
  • Prezintă, promovează și vinde produsele din portofoliu în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei;
  • Identifică nevoile clienților și menține legătura permanentă cu aceștia;
  • Participă la negocieri, întocmește contracte, monitorizează derularea și finalizarea acestora;
  • Urmărește realizarea planului de vânzări lunar, trimestrial, anual;
  • Urmărește încasarea sumelor datorate de către clienți.

Candidatul ideal:

  • Experiență minim 2 ani în domeniu;
  • Studii superioare in domeniul agricol;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Disponibilitate de deplasare în zona alocată;
  • Energic, punctual, rezistent la stres;
  • capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;

Beneficii:

  • Bonus anual de performanță;
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Va rugam sa trimiteti CV-ul la angajari@netagro.ro

Beneficiile dumneavoastra

Mediu de lucru profesionist

La NETagro veti avea ocazia sa lucrati intr-un mediu profesionist, alaturi de oameni foarte bine pregatiti in domeniu.

Fii parte dintr-o echipa tanara

Echipa NETagro este una tanara, media de varsta a angajatilor fiind de aproximativ 28 ani.

Activitati si evenimente periodice

Periodic, se desfasoara simpozioane si evenimente din domeniu, unde anumiti angajati au posibilitatea sa participe.

Iti sustinem ideile

Suntem deschisi de fiecare data la idei, pareri si opinii ale angajatilor nostri. Orice idee va fi luata in considerare si analizata dupa caz.

Dezvoltare profesionala continua

Oferim, periodic, programe de dezvoltare profesionala a angajatilor precum training-uri, seminarii s.a.

Posibilitati de avansare

Oferim angajatilor care exceleaza in domeniul in care au fost repartizati posibilitatea de a avansa.

Ce ne inspira

„Cel care stă la umbră astăzi, o face pentru că a plantat un copac cu mult timp în urmă.”

Warren Buffet